Samsung Unpacked tarihi ortaya çıktı! Neler tanıtılacak?

Samsung, en yeni katlanabilir akıllı telefonlarını Temmuz ayı başında tanıtmaya hazırlanıyor. Teknoloji devinin, her yıl düzenlediği Samsung Unpacked etkinliğini 12 Temmuz tarihinde Paris’te gerçekleştirmesi bekleniyor. Etkinlikte başlıca Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı duyurması mümkün.

Yeni Galaxy Unpacked 12 Temmuz’da düzenlenebilir

Bu tarih, geçtiğimiz yılın Temmuz sonunda tanıtılan Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’e kıyasla daha erken bir lansman tarihi anlamına geliyor. Ancak sızıntılara göre Samsung, 26 Temmuz’da başlayacak Paris Olimpiyatları öncesinde Avrupa pazarına odaklanmayı amaçlıyor.

Avrupa, Samsung’un Çinli markalara karşı galip gelebildiği önemli pazarlardan biri olmaya devam ediyor. Bu kapsamda şirket, Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı olimpiyatlarda öne çıkarmak istiyor.

Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın özellikleri hakkında çok fazla şey bilinmiyor, ancak cihazların son testlerini Nisan ayında tamamlayacağı düşünülüyor. Bu da telefonların geliştirme aşamasının, önceki Galaxy modellerine kıyasla daha ileride olduğunu gösteriyor.

Samsung’un ayrıca daha ucuz Z Fold 6 Lite veya çok daha güçlü Z Fold 6 Ultra gibi modeller sunması da olası duruyor. Ancak şirketten bu iki model haricinde herhangi resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Öte yandan MWC 2024 kapsamında gösterilen Galaxy Ring’in bu etkinlikte Avrupa pazarına sunulması bekleniyor. Teknoloji devi, yılın ikinci yarısına girerken satış ivmesini korumaya ve katlanabilir cihazları ön plana çıkarmaya çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x